;

Alarm sigurie

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kjo pajisje sherben per mbrojtjen tuaj,nderkoh qe ju flini mund te vendosni kete pajisje poshte deres kryesore dhe te jeni te sigurte pa pasur shqetesime.Zgjidhja perfekte per cdo familje pasi eshte shume e rendesishme siguria e cdokujt.Vendoset mjaft thjeshte poshte deres,ju duhet bateria 1 x 9V,qe te funksionoje dhe mund te shtypni butonin ON.Ka tre nivele te ndryshme te zerit,H eshte niveli me zerin me te larte 120 db.kur ushtrohet presioni i derës, alarmi i derës do të aktivizohet ndërsa bën një alarm jashtëzakonisht të lartë.Ideale për udhëtime, apartamente, shtëpi etj. Për t'ju mbrojtur kur udhëtoni ose punoni vetëm. Një mbrojtës që me të vërtetë duhet të jetë rreth jush.
Sasia
Raporto

Kodi: #111442

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kjo pajisje sherben per mbrojtjen tuaj,nderkoh qe ju flini mund te vendosni kete pajisje poshte deres kryesore dhe te jeni te sigurte pa pasur shqetesime.Zgjidhja perfekte per cdo familje pasi eshte shume e rendesishme siguria e cdokujt.Vendoset mjaft thjeshte poshte deres,ju duhet bateria 1 x 9V,qe te funksionoje dhe mund te shtypni butonin ON.Ka tre nivele te ndryshme te zerit,H eshte niveli me zerin me te larte 120 db.kur ushtrohet presioni i derës, alarmi i derës do të aktivizohet ndërsa bën një alarm jashtëzakonisht të lartë.Ideale për udhëtime, apartamente, shtëpi etj. Për t'ju mbrojtur kur udhëtoni ose punoni vetëm. Një mbrojtës që me të vërtetë duhet të jetë rreth jush.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.