;

150mbps mini router

(0 Vleresime)

2,100 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • 150mbps mini router . Marka LB-LINK
Sasia
Raporto

Kodi: #11086

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

150mbps mini router . Marka LB-LINK

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.