;

8 port Gigabit poE injector

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • 8 port Gigabit poE injector. Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11084

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

8 port Gigabit poE injector. Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.