;

10/100mbps po e injector

(0 Vleresime)

2,610 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • Wireless router. 10/100mbps po e injector. Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11082

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

Wireless router. 10/100mbps po e injector. Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.