;

Wireless router

(0 Vleresime)

15,155 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • Wireless router. 16 port gigabit desktop switch.. Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11080

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

Wireless router. 16 port gigabit desktop switch.. Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.