;

Wireless range extender

(0 Vleresime)

3,340 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • Wireless range extender 300mbps. Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11069

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

Wireless range extender 300mbps. Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.