;

wireless range extender

(0 Vleresime)

4,400 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • wireless range extender 300mbps. Push and connect Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11068

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

wireless range extender 300mbps. Push and connect Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.