;

wireless universal range extender

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • wireless universal range extender 300mbps.Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11067

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

wireless universal range extender 300mbps.Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.