;

wireless usb adapter

(0 Vleresime)

1,720 Lekë

Shitesi: Europrinty Gjendja: Ne Stok

  • wireless usb adapter 300mbps.Marka Tenda
Sasia
Raporto

Kodi: #11066

Kategori:Elektronika, It, Modem & Router

Kontakt

Shperndaje

wireless usb adapter 300mbps.Marka Tenda

Europrinty

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.