;

`Mbrojtese veshesh lejla

(0 Vleresime)

499 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • `Mbrojtese veshesh ngjyre lejla me temina ne pjesen anesore.Jane te buta dhe ju mbajne ngrohte ne ditet e ftohta.Pervecse do tju mbajne ngrohte, do te dukeni teper bukur pasi kombinojne me cdo stil veshjeje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

`Mbrojtese veshesh ngjyre lejla me temina ne pjesen anesore.Jane te buta dhe ju mbajne ngrohte ne ditet e ftohta.Pervecse do tju mbajne ngrohte, do te dukeni teper bukur pasi kombinojne me cdo stil veshjeje.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.