;

Adamas Eau de toilette Nr.770

(0 Vleresime)

2,356 Lekë

Shitesi: De Crignis Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Me një aromë të grejpfrutit, piperit të kuq dhe aromave të livando, kjo aromë merr në zotërim shqisat tona. Shtuar në këtë janë vetiver, vanilje dhe musk amber. Ata japin një karizëm të vetë-besueshëm dhe të papërmbajtshëm.
Sasia
Raporto

Kodi: #11039

Kategori:Bukuria & Shendeti, Parfume, Meshkuj

Kontakt

Shperndaje

Me një aromë të grejpfrutit, piperit të kuq dhe aromave të livando, kjo aromë merr në zotërim shqisat tona. Shtuar në këtë janë vetiver, vanilje dhe musk amber. Ata japin një karizëm të vetë-besueshëm dhe të papërmbajtshëm.

De Crignis Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.