;

Balsam me vaj kajsie Nr.020

(0 Vleresime)

4,898 Lekë

Shitesi: De Crignis Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Si kujdes i përditshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe kruarje, Logiderm Balsam është veçanërisht efektiv me përmbajtjen e 48% të vajit të kernelit kajsi. Zbut lëkurën e acaruar, mbështet riperteritjen e qelizave, nxit metabolizmin e lëkurës, përshpejton rigjenerimin e lëkurës, rrit kapacitetin e lidhjes së ujit të lëkurës dhe e forcon indin. Përveç vajit të kernelit të kajsisë, gjalpi natyral i gjalpë dhe vaji me rërë përdoren gjithashtu në mjekësinë tradicionale afrikane dhe tibetiane. Ato karakterizohen nga një përmbajtje e lartë e vitaminës E natyrore dhe një numër të madh përbërësish aktivë. Logiderm Balsam është një produkt natyral dhe pa PEG, ngjyra, vajra minerale dhe preservatives sintetike.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Si kujdes i përditshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe kruarje, Logiderm Balsam është veçanërisht efektiv me përmbajtjen e 48% të vajit të kernelit kajsi. Zbut lëkurën e acaruar, mbështet riperteritjen e qelizave, nxit metabolizmin e lëkurës, përshpejton rigjenerimin e lëkurës, rrit kapacitetin e lidhjes së ujit të lëkurës dhe e forcon indin. Përveç vajit të kernelit të kajsisë, gjalpi natyral i gjalpë dhe vaji me rërë përdoren gjithashtu në mjekësinë tradicionale afrikane dhe tibetiane. Ato karakterizohen nga një përmbajtje e lartë e vitaminës E natyrore dhe një numër të madh përbërësish aktivë. Logiderm Balsam është një produkt natyral dhe pa PEG, ngjyra, vajra minerale dhe preservatives sintetike.

De Crignis Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.