;

Cante transporti per kafshet shtepiake

(0 Vleresime)

1,999 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Nuk do të keni më nevojë të shpërqendroheni gjatë udhetimit tuaj me makine për t'u kujdesur për kafshën tuaj, përkundrazi qeni juaj do të ulet rehat në ndenjëse dhe do të shijojë udhëtimin me ju.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nuk do të keni më nevojë të shpërqendroheni gjatë udhetimit tuaj me makine për t'u kujdesur për kafshën tuaj, përkundrazi qeni juaj do të ulet rehat në ndenjëse dhe do të shijojë udhëtimin me ju.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.