;

Aparat Kunder Insekteve

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder Insekteve, mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, merimangat, milingonat, buburreca etj.Pajisje me performancë të lartë që nuk kërkon kimikate rimbushese apo bateri, majfton thjesht ta vendosni ne prize.unon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake do jene te sigurta. Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.
Sasia
Raporto

Kodi: #109564

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder Insekteve, mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, merimangat, milingonat, buburreca etj.Pajisje me performancë të lartë që nuk kërkon kimikate rimbushese apo bateri, majfton thjesht ta vendosni ne prize.unon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake do jene te sigurta. Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.