;

Aparat Degjimi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat degjimi me bateri, dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Perforcon tingujt deri ne 40 decibel.6 nivele volumi te cilin mund ta perzgjidhni sipas deshires.Pajisur me buton On/Off
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat degjimi me bateri, dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Perforcon tingujt deri ne 40 decibel.6 nivele volumi te cilin mund ta perzgjidhni sipas deshires.Pajisur me buton On/Off

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.