;

1TB Samsung 990 PRO NVMe PCIe M.2 SSD

(0 Vleresime)

23,999 Lekë 24,999 Lekë (-4%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • SSD 1TB Samsung 990 Pro NVMe PCIe Gen4 x4 M.2 7450MB/s Read 6900MB/s Write , MZ-V9P1T0BW DETAILED DESCRIPTION Capacity 1 TB Speed read/write: 7,450/6,900 Interface PCIe Gen 4.0 x4 , NVMe 2.0 Partnumber MZ-V9P1T0BW
Sasia
Raporto

Kodi: #108734

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

SSD 1TB Samsung 990 Pro NVMe PCIe Gen4 x4 M.2 7450MB/s Read 6900MB/s Write , MZ-V9P1T0BW DETAILED DESCRIPTION Capacity 1 TB Speed read/write: 7,450/6,900 Interface PCIe Gen 4.0 x4 , NVMe 2.0 Partnumber MZ-V9P1T0BW

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.