;

Aerocool CS107V2

(0 Vleresime)

7,274 Lekë 7,499 Lekë (-3%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Case MicroATX Aerocool CS107V2 Mini Tower , 3x 120mm FRGB , Black , AEROPGSCS-107-A-V2 Detailed Description Case Size Mini Tower Motherboard Support micro ATX Front I/O Port 1x Headphone/Mic Combo Jack1x USB-A 3.2 Gen11x USB-A 2.01x Reset Button1x Power Button Drive Mount Support 2 x 2.5" Bay1 x 2.5"/3.5" Combo Bay PCI Expansion Slots 4 Acrylic Side Panel Left Side Pre-installed Fans 1x 120mm Fan on REAR Dimensions 197.5 x 353 x 340.6mm Color Black Partnumber AEROPGSCS-107-A-V2
Sasia
Raporto

Kodi: #108476

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

Case MicroATX Aerocool CS107V2 Mini Tower , 3x 120mm FRGB , Black , AEROPGSCS-107-A-V2 Detailed Description Case Size Mini Tower Motherboard Support micro ATX Front I/O Port 1x Headphone/Mic Combo Jack1x USB-A 3.2 Gen11x USB-A 2.01x Reset Button1x Power Button Drive Mount Support 2 x 2.5" Bay1 x 2.5"/3.5" Combo Bay PCI Expansion Slots 4 Acrylic Side Panel Left Side Pre-installed Fans 1x 120mm Fan on REAR Dimensions 197.5 x 353 x 340.6mm Color Black Partnumber AEROPGSCS-107-A-V2

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.