;

Arctic P14 ARGB

(0 Vleresime)

8,499 Lekë 8,999 Lekë (-6%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Fan Arctic P14 PWM ARGB , 3x140mm ARGB Fan , Black , ACFAN00257A Product Line FAN Dimensions (mm) 3x 140mm Features ARGB Color Black Partnumber ACFAN00257A
Sasia
Raporto

Kodi: #108263

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

Fan Arctic P14 PWM ARGB , 3x140mm ARGB Fan , Black , ACFAN00257A Product Line FAN Dimensions (mm) 3x 140mm Features ARGB Color Black Partnumber ACFAN00257A

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.