;

AMD Ryzen 9 7900

(0 Vleresime)

59,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • CPU AMD Ryzen 9 7900 (12C/12P+0E 24T) up to 5.4GHz , Socket AM5 , Wraith Prism Cooler , Radeon Graphics , 100-100000590BOX Product Line AMD Ryzen 9 7000 Series Socket Socket AM5 CPU Cores 12 ( 12 Performance Cores / 0 Efficient Cores ) Threads 24 Base Clock 3.70Ghz MAX Boost Clock 5.40Ghz Graphics Capabilities AMD Radeon Graphics Cache L2 Cache 12MBL3 Cache 64MB TDP 65W Unlocked for Overclocking YES Cooler AMD Wraith Prism Cooler Partnumber 100-100000590BOX
Sasia
Raporto

Kodi: #108220

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

CPU AMD Ryzen 9 7900 (12C/12P+0E 24T) up to 5.4GHz , Socket AM5 , Wraith Prism Cooler , Radeon Graphics , 100-100000590BOX Product Line AMD Ryzen 9 7000 Series Socket Socket AM5 CPU Cores 12 ( 12 Performance Cores / 0 Efficient Cores ) Threads 24 Base Clock 3.70Ghz MAX Boost Clock 5.40Ghz Graphics Capabilities AMD Radeon Graphics Cache L2 Cache 12MBL3 Cache 64MB TDP 65W Unlocked for Overclocking YES Cooler AMD Wraith Prism Cooler Partnumber 100-100000590BOX

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.