;

AMD Ryzen 5 4500

(0 Vleresime)

14,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • CPU AMD Ryzen 5 4500 (6C/6P+0E 12T) up to 4.1GHz , Socket AM4 , Wraith Stealth Cooler , NO Integrated Graphics , 100-100000644BOX Product Line AMD Ryzen 5 4000 Series Socket Socket AM4 CPU Cores 6 ( 6 Performance Cores / 0 Efficient Cores ) Threads 12 Base Clock 3.60Ghz MAX Boost Clock 4.10Ghz Graphics Capabilities NO Integrated Graphics Cache L1 Cache 384KBL2 Cache 3MBL3 Cache 8MB TDP 65W Unlocked for Overclocking YES Cooler Wraith Stealth Cooler Partnumber 100-100000644BOX
Sasia
Raporto

Kodi: #108207

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

CPU AMD Ryzen 5 4500 (6C/6P+0E 12T) up to 4.1GHz , Socket AM4 , Wraith Stealth Cooler , NO Integrated Graphics , 100-100000644BOX Product Line AMD Ryzen 5 4000 Series Socket Socket AM4 CPU Cores 6 ( 6 Performance Cores / 0 Efficient Cores ) Threads 12 Base Clock 3.60Ghz MAX Boost Clock 4.10Ghz Graphics Capabilities NO Integrated Graphics Cache L1 Cache 384KBL2 Cache 3MBL3 Cache 8MB TDP 65W Unlocked for Overclocking YES Cooler Wraith Stealth Cooler Partnumber 100-100000644BOX

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.