;

Abazhur Tavoline

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur tavoline, kaq i bukur dhe i vecante per ti dhene dhomes se femijes tuaj nje ndjesi oqeanike nenujore pasi vjen me dy kandila deti me 7 cilesime dritash te ndryshueshme sipas deshires, jo te demshme per syte. Vjen me dy modalitete drite: gjithmone ndezur ose me pulsim.Karikohet me fishe USB.Krijon nje atmosfere te bukur e teper paqesore ne shtepine ose zyren tuaj.Permasat: 10.5 x 10.5x 20.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur tavoline, kaq i bukur dhe i vecante per ti dhene dhomes se femijes tuaj nje ndjesi oqeanike nenujore pasi vjen me dy kandila deti me 7 cilesime dritash te ndryshueshme sipas deshires, jo te demshme per syte. Vjen me dy modalitete drite: gjithmone ndezur ose me pulsim.Karikohet me fishe USB.Krijon nje atmosfere te bukur e teper paqesore ne shtepine ose zyren tuaj.Permasat: 10.5 x 10.5x 20.5cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.