;

Arcade Pandora Box 4S 800

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arcade Pandora Box 4S 800, konsole lojrash e cila perfshin 800 lojra dhe perbehet nga nje panel akrilik dhe baze metalike.Mbeshtet daljen HDMI dhe VGA. Mund ta lidhni me monitor ose televizor smart.Perfshin transformator 220V, kabllo HDMI, kabllo VGA, kabllo USB, 2 butona rezerve. Dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj per nje pervoje reale dhe interaktive.
Sasia
Raporto

Kodi: #105487

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Arcade Pandora Box 4S 800, konsole lojrash e cila perfshin 800 lojra dhe perbehet nga nje panel akrilik dhe baze metalike.Mbeshtet daljen HDMI dhe VGA. Mund ta lidhni me monitor ose televizor smart.Perfshin transformator 220V, kabllo HDMI, kabllo VGA, kabllo USB, 2 butona rezerve. Dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj per nje pervoje reale dhe interaktive.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.