;

Adapter Apple Lightning 3.5mm Headphone Jack Adapter

(0 Vleresime)

1,424 Lekë 1,499 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • This adapter designed by the Apple brand will allow you to connect all your peripherals using a 3.5mm mini-jack audio socket to your devices equipped with a Lightning port.
Sasia
Raporto

Kodi: #105320

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

This adapter designed by the Apple brand will allow you to connect all your peripherals using a 3.5mm mini-jack audio socket to your devices equipped with a Lightning port.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.