;

1TB Toshiba Canvio 2.5 USB 3.2 Gen1 (External Hard Drive)

(0 Vleresime)

6,649 Lekë 6,999 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • HDD External 1TB Toshiba Canvio Basics 2.5" USB 3.2 Gen 1 , Portable , Black , HDTB410EK3AA DETAILED DESCRIPTION Capacity 1TB Device Type HDD Interface USB 3.2 Gen1 (USB 2.0 compatible) File system NTFS (MS Windows)Requires reformatting for Mac OS Dimensions (HxWxD) / Weight 78 x 109 x 14 mm / 149g Box Content Canvio Basics + USB 3.2 Gen1 cable (Type-A to Micro-B) Color Black Partnumber HDTB410EK3AA for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #105303

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

HDD External 1TB Toshiba Canvio Basics 2.5" USB 3.2 Gen 1 , Portable , Black , HDTB410EK3AA DETAILED DESCRIPTION Capacity 1TB Device Type HDD Interface USB 3.2 Gen1 (USB 2.0 compatible) File system NTFS (MS Windows)Requires reformatting for Mac OS Dimensions (HxWxD) / Weight 78 x 109 x 14 mm / 149g Box Content Canvio Basics + USB 3.2 Gen1 cable (Type-A to Micro-B) Color Black Partnumber HDTB410EK3AA for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.