;

1TB Kingston NV2 NVMe PCIe M.2 SSD

(0 Vleresime)

9,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • SSD 1TB Kingston NV2 M.2 PCIe Gen4 x4 , read/write: 3500/2100 , SNV2S/1000G DETAILED DESCRIPTION Product Line SSD Connector PCIe NVMe M.2 Capacity 1 TB Speed and Features PCIe 4.0 x4 , read/write: 3500/2100 Partnumber SNV2S/1000G
Sasia
Raporto

Kodi: #105126

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

SSD 1TB Kingston NV2 M.2 PCIe Gen4 x4 , read/write: 3500/2100 , SNV2S/1000G DETAILED DESCRIPTION Product Line SSD Connector PCIe NVMe M.2 Capacity 1 TB Speed and Features PCIe 4.0 x4 , read/write: 3500/2100 Partnumber SNV2S/1000G

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.