;

Arke Kursimi Avengers

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Kids Store Gjendja: Ne Stok

  • Arke kursimi per femije me personazhet me te preferuar te tyre nga Avengers kaq e vecante, vjen me nje dizajn si nje ATM e vertete ku femija juaj pervecse mund te depozitoje para dhe te nxise kulturen e te kursyerit gjithashtu nxit e zhvillimin motorik dhe koordinimin dore sy te tij. Perfekte per te kursyer leket dhe per te argetuar femijen fale butonave, muzikes dhe shenjes se gishit e cila hap kasaforten tuaj te vogel.E pershtatshme per femije te moshes 3 vjec + Permasat: 25 x 15.8 x 9cm
Sasia
Raporto

Kodi: #105081

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Arke kursimi per femije me personazhet me te preferuar te tyre nga Avengers kaq e vecante, vjen me nje dizajn si nje ATM e vertete ku femija juaj pervecse mund te depozitoje para dhe te nxise kulturen e te kursyerit gjithashtu nxit e zhvillimin motorik dhe koordinimin dore sy te tij. Perfekte per te kursyer leket dhe per te argetuar femijen fale butonave, muzikes dhe shenjes se gishit e cila hap kasaforten tuaj te vogel.E pershtatshme per femije te moshes 3 vjec + Permasat: 25 x 15.8 x 9cm

Kids Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.