;

Albagame Gift Card

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Nepermjet kesaj karte ju mund blini cdo produkt qe Albagame disponon me vleren e parapaguar nga ju ose deri ne vleren e disponueshme ne llogarine tuaj. Kjo karte mund te perdoret si rimbushje llogarie personale apo si dhurate nga te tretet. Kjo karte eshte e vlefshme per t’u perdorur ne te gjitha dyqanet Albagame. Qe kjo karte te  jete funskionale ju duhet te jeni klient I regjistruar tek Albagame. Kjo karte ndalohet te perdoret nga femijet nen moshen 14 vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #104798

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

Nepermjet kesaj karte ju mund blini cdo produkt qe Albagame disponon me vleren e parapaguar nga ju ose deri ne vleren e disponueshme ne llogarine tuaj. Kjo karte mund te perdoret si rimbushje llogarie personale apo si dhurate nga te tretet. Kjo karte eshte e vlefshme per t’u perdorur ne te gjitha dyqanet Albagame. Qe kjo karte te  jete funskionale ju duhet te jeni klient I regjistruar tek Albagame. Kjo karte ndalohet te perdoret nga femijet nen moshen 14 vjec.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.