;

Backpack Laptop Tigernu T-B3164 17 Gray USB

(0 Vleresime)

3,289 Lekë 4,699 Lekë (-30%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • TigernuBlack/GreyLaptop compartment size: 26*39cmWeight: 0.85kgwater-resistant
Sasia
Raporto

Kodi: #104129

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

TigernuBlack/GreyLaptop compartment size: 26*39cmWeight: 0.85kgwater-resistant

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.