;

16GB 3600 DDR4 Goodram IRDM PRO

(0 Vleresime)

11,399 Lekë 11,999 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • RAM 16GB Goodram IRDM PRO , 2x 8GB 3600MHz DDR4 , Desktop , Black , IRP-K3600D4V64L18S/16GDC DETAILED DESCRIPTION Memory Type DDR4 Capacity 16GB (2x 8GB) Error Checking Non-ECC Speed (XMP) 3600 MT/s Latency (XMP) 18-22-22 Voltage (XMP) 1.35V RGB N/A Memory Color Black Features Intel XMP 3.0 (Extreme Memory Profile) Ready for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #103925

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

RAM 16GB Goodram IRDM PRO , 2x 8GB 3600MHz DDR4 , Desktop , Black , IRP-K3600D4V64L18S/16GDC DETAILED DESCRIPTION Memory Type DDR4 Capacity 16GB (2x 8GB) Error Checking Non-ECC Speed (XMP) 3600 MT/s Latency (XMP) 18-22-22 Voltage (XMP) 1.35V RGB N/A Memory Color Black Features Intel XMP 3.0 (Extreme Memory Profile) Ready for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.