;

4TB Seagate BarraCuda SATA 3.5

(0 Vleresime)

13,949 Lekë 14,999 Lekë (-7%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • HDD 4TB Seagate BarraCuda SATA 3.5" 5400 Rpm 256MB Cache Internal ST4000DM004 Detailed Description Series Barracuda Form Factor 3.5" HDD Interface SATA 6Gb/s Rotational Speed (RPM) 5,400 Recording Technology SMR Reliability/Data IntegrityLoad/Unload Cycles 600,000 Partnumber ST4000DM004
Sasia
Raporto

Kodi: #103920

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

HDD 4TB Seagate BarraCuda SATA 3.5" 5400 Rpm 256MB Cache Internal ST4000DM004 Detailed Description Series Barracuda Form Factor 3.5" HDD Interface SATA 6Gb/s Rotational Speed (RPM) 5,400 Recording Technology SMR Reliability/Data IntegrityLoad/Unload Cycles 600,000 Partnumber ST4000DM004

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.