;

AMD Ryzen 9 7950X 16Core 32Threads up to 5.70Ghz , AM5 , BOX

(0 Vleresime)

89,000 Lekë 89,999 Lekë (-1%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • CPU AMD Ryzen 9 7950X 16Core 32Threads up to 5.70Ghz , Socket AM5 , AMD Radeon Graphics , BOX , 100-100000514WOF DETAILED DESCRIPTION Socket AM5 Product Line Ryzen 9 CPU Cores 16 Threads 32 Base Clock 4.50Ghz MAX Boost Clock 5.70Ghz Graphics Capabilities YES , AMD Radeon Graphics , 2 core @ 2200Mhz Cache 81MB TOTAL (L1+L2+L3) TDP 170W Unlocked for Overclocking YES Cooler N/A Partnumber 100-100000514WOF for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #103883

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

CPU AMD Ryzen 9 7950X 16Core 32Threads up to 5.70Ghz , Socket AM5 , AMD Radeon Graphics , BOX , 100-100000514WOF DETAILED DESCRIPTION Socket AM5 Product Line Ryzen 9 CPU Cores 16 Threads 32 Base Clock 4.50Ghz MAX Boost Clock 5.70Ghz Graphics Capabilities YES , AMD Radeon Graphics , 2 core @ 2200Mhz Cache 81MB TOTAL (L1+L2+L3) TDP 170W Unlocked for Overclocking YES Cooler N/A Partnumber 100-100000514WOF for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.