;

3DS Mario & Donkey Kong Minis on the Move + Mario vs. Donkey Kong Minis March Again!

(0 Vleresime)

2,099 Lekë 2,999 Lekë (-30%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Test your puzzle solving skills in this spin-off of the Mario vs. Donkey Kong™ series. Use tiles to create the best path through each level. The main game contains over 180 levels, across four different puzzle modes. Although each mode has a slightly different style of play, they all share the same goal: get the Minis to the star!
Sasia
Raporto

Kodi: #103790

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

Test your puzzle solving skills in this spin-off of the Mario vs. Donkey Kong™ series. Use tiles to create the best path through each level. The main game contains over 180 levels, across four different puzzle modes. Although each mode has a slightly different style of play, they all share the same goal: get the Minis to the star!

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.