;

Air Purifier Filter Xiaomi 4 Lite 34107 BHR5120GL

(0 Vleresime)

5,799 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Replacement filter for Xiaomi Smart Air Purifier 4. High efficiency filter for filtering coarse particles such as PM 2.5, pollen, pet hair, etc. Activated carbon to remove unpleasant odors such as VOCs, cooking fumes, formaldehyde, smoke. Not suitable for Air Purifier 4 Lite and Air Purifier 4 Pro! Suitable only for Air Purifier 4!
Sasia
Raporto

Kodi: #103669

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Replacement filter for Xiaomi Smart Air Purifier 4. High efficiency filter for filtering coarse particles such as PM 2.5, pollen, pet hair, etc. Activated carbon to remove unpleasant odors such as VOCs, cooking fumes, formaldehyde, smoke. Not suitable for Air Purifier 4 Lite and Air Purifier 4 Pro! Suitable only for Air Purifier 4!

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.