;

Air Purifier Filter Xiaomi Mi Pro Hepa Blue BHR4282GL

(0 Vleresime)

7,290 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Anti-formaldehyde filter for all Xiaomi Air Purifiers. HEPA filter for even the smallest particles. For the Mi Air Purifier Pro H model - a larger filter type!
Sasia
Raporto

Kodi: #103668

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Anti-formaldehyde filter for all Xiaomi Air Purifiers. HEPA filter for even the smallest particles. For the Mi Air Purifier Pro H model - a larger filter type!

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.