;

Air Purifier Filter Xiaomi 4 Lite 34965

(0 Vleresime)

5,799 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Replacement filter for Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite. High efficiency filter for filtering coarse particles such as PM 2.5, pollen, pet hair, etc. Activated carbon to remove unpleasant odors such as VOCs, cooking fumes, formaldehyde, smoke.
Sasia
Raporto

Kodi: #103663

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Replacement filter for Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite. High efficiency filter for filtering coarse particles such as PM 2.5, pollen, pet hair, etc. Activated carbon to remove unpleasant odors such as VOCs, cooking fumes, formaldehyde, smoke.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.