;

Backpack Fortnite 02

(0 Vleresime)

2,299 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • MerchStrap root number: double root Material: Nylon Function: wear-resistant, lightening, waterproof, anti-theft, breathable Internal structure of the bag: mobile phone bag, laminated zipper bag, zipper pocket Capacity: 20-35L
Sasia
Raporto

Kodi: #103659

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

MerchStrap root number: double root Material: Nylon Function: wear-resistant, lightening, waterproof, anti-theft, breathable Internal structure of the bag: mobile phone bag, laminated zipper bag, zipper pocket Capacity: 20-35L

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.