;

Adapter PCIe TP-Link 300Mbps Wireless

(0 Vleresime)

3,324 Lekë 3,499 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter PCIe TP-Link 300Mbps Wireless N , TL-WN881ND DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter PCIe technology 2.4Ghz Category Wireless Receiver Speed 300Mbps short description Standart for installing inside of a desktop Partnumber TL-WN881ND for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #103544

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Adapter PCIe TP-Link 300Mbps Wireless N , TL-WN881ND DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter PCIe technology 2.4Ghz Category Wireless Receiver Speed 300Mbps short description Standart for installing inside of a desktop Partnumber TL-WN881ND for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.