;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Sokany Modeli: SK-DD-1717, pajisja qe ju vjen ne ndihme per pergatitjen e lengjeve, salcave, kremrave pergatitjen e superave te ndryshme etj.Vjen me thika prerese stainless steel teper te mprehta per te patur rezultatin e duhur, me 2 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Fuqia: 300W Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50/60Hz Permasat: 37 x 6.5cm
Sasia
Raporto

Kodi: #102559

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Sokany Modeli: SK-DD-1717, pajisja qe ju vjen ne ndihme per pergatitjen e lengjeve, salcave, kremrave pergatitjen e superave te ndryshme etj.Vjen me thika prerese stainless steel teper te mprehta per te patur rezultatin e duhur, me 2 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Fuqia: 300W Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50/60Hz Permasat: 37 x 6.5cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.