;

3DS Mario & Luigi Superstar Saga + Bowser’S Minions

(0 Vleresime)

4,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • The game that launched the Mario & Luigi series returns looking better than ever before. In this renewed classic, Mario and Luigi journey to the Beanbean Kingdom with Bowser to restore Princess Peach’s voice.
Sasia
Raporto

Kodi: #101708

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

The game that launched the Mario & Luigi series returns looking better than ever before. In this renewed classic, Mario and Luigi journey to the Beanbean Kingdom with Bowser to restore Princess Peach’s voice.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.