;

Adjustable Charging Stand Nintendo Switch

(0 Vleresime)

2,399 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Nintendo Switch Charging Stand / 045496430849 The adjustable charging stand allows the Nintendo Switch system to be charging while in Tabletop mode, enabling longer play sessions! The angle of the stand can also be adjusted to create the best viewing angle for different environments. *AC Adapter and Nintendo Switch console not included.
Sasia
Raporto

Kodi: #101615

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

Nintendo Switch Charging Stand / 045496430849 The adjustable charging stand allows the Nintendo Switch system to be charging while in Tabletop mode, enabling longer play sessions! The angle of the stand can also be adjusted to create the best viewing angle for different environments. *AC Adapter and Nintendo Switch console not included.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.