;

Backpack Laptop Tigernu School T-B3097 15.6 Black

(0 Vleresime)

4,699 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Canta Tigernu ka nje dizajn klasik, eshte i bollshem dhe funksional, permban nje port USB me nje sistem teli te integruar qe lidhet me Power Bank, duke ju lejuar te ngarkoni pajisjet e levizshme kudo dhe ne çdo kohe. Paketa e shpines eshte bere nga nje material i qendrueshem dhe i papershkueshem nga uji - najlon. Karakterizohet nga rezistenca e shtuar ndaj lageshtires, prerjeve dhe ndikimeve te tjera mekanike. Per te mbrojtur artikujt e vendosur brenda nga nderhyres do te ndihmoje nje brave te veçante kombinimi qe vjen me komplet. Prania e nje xhepi te fshehur ne pjesen e prapme te modelit ben te mundur fshehjen e gjerave me te vlefshme nga syte prishes.
Sasia
Raporto

Kodi: #101500

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Canta Tigernu ka nje dizajn klasik, eshte i bollshem dhe funksional, permban nje port USB me nje sistem teli te integruar qe lidhet me Power Bank, duke ju lejuar te ngarkoni pajisjet e levizshme kudo dhe ne çdo kohe. Paketa e shpines eshte bere nga nje material i qendrueshem dhe i papershkueshem nga uji - najlon. Karakterizohet nga rezistenca e shtuar ndaj lageshtires, prerjeve dhe ndikimeve te tjera mekanike. Per te mbrojtur artikujt e vendosur brenda nga nderhyres do te ndihmoje nje brave te veçante kombinimi qe vjen me komplet. Prania e nje xhepi te fshehur ne pjesen e prapme te modelit ben te mundur fshehjen e gjerave me te vlefshme nga syte prishes.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.