;

Backpack Laptop Tigernu T-B3140 15 Green

(0 Vleresime)

4,899 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Body Material: Imported Nylon Lining material: Polyester Dimensions: 49*32*19cm Laptop compartment size: 26*38cm Weight: 1kg Other: water-resistant, large capacity, anti-thief zipper.
Sasia
Raporto

Kodi: #101034

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Body Material: Imported Nylon Lining material: Polyester Dimensions: 49*32*19cm Laptop compartment size: 26*38cm Weight: 1kg Other: water-resistant, large capacity, anti-thief zipper.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.