;

Bluetooth Party System iDance Box DJX 2000

(0 Vleresime)

32,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • The largest and most powerful iDance speaker ever! The iDance DJX2000 is a Bluetooth Party Speaker with a power of 2000 Watt! With the fully illuminated front panel, the built-in DJ Soundpad and the included microphone, you get everything you need for a great party in one go.Party Speaker with 2000 Watt power, DJ Soundpad and Extra Bass.Play your favorite music with Bluetooth and USB.Entire front is a disco light.Take the Party Speaker with you everywhere.
Sasia
Raporto

Kodi: #100489

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

The largest and most powerful iDance speaker ever! The iDance DJX2000 is a Bluetooth Party Speaker with a power of 2000 Watt! With the fully illuminated front panel, the built-in DJ Soundpad and the included microphone, you get everything you need for a great party in one go.Party Speaker with 2000 Watt power, DJ Soundpad and Extra Bass.Play your favorite music with Bluetooth and USB.Entire front is a disco light.Take the Party Speaker with you everywhere.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.