;

Adapter Sevenstar MU5 EU Plug

(0 Vleresime)

94 Lekë 99 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • This is the plug adapter from U.S type A to Europe/Asia type C wall outlet. This adapter will allow your North American device to plug into European/Asian style electric outlet.
Sasia
Raporto

Kodi: #100431

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

This is the plug adapter from U.S type A to Europe/Asia type C wall outlet. This adapter will allow your North American device to plug into European/Asian style electric outlet.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.