;

Backpack Laptop Tigernu T-B3269 15.6 Black

(0 Vleresime)

3,449 Lekë 4,599 Lekë (-25%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Paketa e papershkueshme nga uji Tiger eshte bere nga materiali oxford, fale te cilit eshte i lehte dhe i qendrueshem. Designedshte projektuar ne menyre ergonomike, duke ulur presionin mbi supe. Ka nje porte unike per karikim USB dhe aftesine per te rregulluar rripat. Paketa e shpines ka nje ndarje te fshehur per ruajtjen e sendeve me vlere.
Sasia
Raporto

Kodi: #100150

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Paketa e papershkueshme nga uji Tiger eshte bere nga materiali oxford, fale te cilit eshte i lehte dhe i qendrueshem. Designedshte projektuar ne menyre ergonomike, duke ulur presionin mbi supe. Ka nje porte unike per karikim USB dhe aftesine per te rregulluar rripat. Paketa e shpines ka nje ndarje te fshehur per ruajtjen e sendeve me vlere.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.