Acai Berry Kapsula Dietike

Detajet e produktit


Acai Berry Kapsula Dietike Çfare eshte ABC Acai Berry ? : ABC Acai Berry xhel i butë është formula më e fortë e furtit Acai Berry, e cila na ndihmon të humbasim peshë dhe të zbukurojmë trupin tonë, lëkurën, flokët,etj. Acai Berry njihet për aftesin e tij në rritjen e energjisë trupore dhe rregullimin e sistemit të tretjes. Ajo ndihmon gjithashtu për të bërë një gjumë të shëndetshëm dhe të qetë. Studimet kanë treguar se Acai Berry është një anti-oksidant dhe ndihmon në parandalimin e kancerit. Përfitimet shëndetësore të vërteta vijnë nga kombinimi perfekt i kokrave të frutit Acai Berry me bimët tradicionale kineze! Humbisni deri në 3 kilogram në javë! Efektet me te rendesishme te Acai Beery • Djeg yndyrnat (dhjamin), rrit normën metabolike • Humbet peshë dhe skalit trupin tuaj • Rrit sistemin imunitar • Rregullon lëvizshmerin e zorrëve të stomakut • Jep ndjesinë e ngopjes Treguesit e njohur ndërkombëtar të sigurisë ushqimore. - I përshtatshëm për vegjetarianët - GMP (Good Manufacturing Practice Factory), e çertifikuar

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.