Toner Hidratues

Detajet e produktit


Toner per fytyren, Një përzierje delikate e luleve të imëta idele për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Largon yndyren, papasteritite dhe ofron nje hidratim te thelle te lekures suaj, Mund ta perdorni ne mengjes dhe ne darke, Ne aroma te ndryshme si: lule te qershise, levander, kamomil, manjola.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.