Set Furcash Per Makeup

Detajet e produktit


Seti i duhur i cdo vajze per nje make up perfekt, me 5 furca per hapjen e shpejte dhe te lehte te makeup-it, duke ju ndihmuar te dukeni me bukur dhe make upi juaj te perhapet ne menyre uniforme, Cdo furce eshte e pershtatshme per nje pjese specifike te fytyres, qe te ngjani sa me natyrale ne cdo kohe!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.