Korse Per Femra

Detajet e produktit


Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, jep nje pamje elegante trupit tuaj ne momentin qe e mbani veshur, Ato japin nje ndjenje freskie e cila do nxite te rrise temperaturen e trupit duke djegur kalori dhe ndihmuar te humbni peshe, Muindeson te humbisni kilograme deri ne 3.6 cm, Bere nga materiale: 35% poliamide, 18% poliester, 17% elastane, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.