Korse Per Femra

Detajet e produktit


Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, me efekt mbledhes dhe dobesues per nje pamje te holle dhe elegante te trupit tuaj, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja, ne ngjyrat: bezhe dhe e zeze.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.